097-077-38-75 Маріна
ua@sklu.net
Доставка 1-5 днів

Iнформація

Характеристика

ХДФ - це більш якісний аналог МДФ. Кращі характеристики вдолося отримати за рахунок більш дрібного подрібнення деревних волокон. Панелі ХДФ - це плити оргаліту високої щільності з'єднані методом пресування. Товщина панелей складає 6 мм., однак цей матеріал характеризується високою міцністю.

Переваги

Легкість і швидкість установки - монтаж проводиться відразу на стіну, яка не потребує особливої підготовки Можливіть приховати недоліки нерівної стіни Лакована поверхня стійка до впливу тепла і вологи Стійкість до впливу миючих речовин Захист малюнка від стирання або інших пошкоджень Можливість швидко і легко вирізати отвори під резетку після монтажу Комфортабельність і практичність Найбільш прийнятне відношення ціни за матеріал і отриманої якості

Фартухи із ХДФ можна назвати матеріалом, який стане "золотою серединою". По своїй міцності він надійніший МДФ, по вартості дешевше плитки, а кольорові панелі стануть гарною прикрасою кухні.

Міцність.

Сама назва говорить про те, що така панель буде відрізнятися твердістю, а це значить , що фартух радуватиме своїм "довголіттям".На відміну від інших дерево-волокнистих панелей ХДФ буде найбільш міцним виробом.

Однорідність.

За рахугок того, що сировина виготовляється шляхом подрібнення і пресування панель виходть ідеально рівною. На фартусі на основі нового матеріалу не буде пустот і дефектів, як наприклад це зустрічається з натуральною деревиною.

Переносимість механічної обробки.

Матеріал добре піддається декоруванню. Плити ХДФ можна розпилювати, сверлити, вигинати і прикрашати різним декором. Все це дає можливість отримати не просто міцний, але і дизайнерський цікавий кухоний фартух.

Монтаж

Монтаж кухоного фартуха краще здійснювати коли на кухні вже встановлений гарнітур, для того щоб запобігти помилок в замірах і в появі зазорів між плитами та меблями.

Кріпити панелі до стіни можна на обрешітку або клей. Якщо стіна достатньо рівна, можна обійтися без обрешітки.

Перед установкою стіну рекомендується зачистити наждачним папером для кращого сцеплення клеєвих складів. Далі зворотню сторону фартуха потрібно очистити від пилі і нанести на неї "рідкі цв'яхи", щільно притиснути до стіни, дочекатись фіксації і постукати резиновим молотком.

Якщо ж стіна має значні нерівності, тоді потрібно встановлювати обрешітку. Для обрешітки піддійдуть рейки 20*40мм,які перед установкою бажано обробити. Рейки можна кріпити як вертикально , так і горизонтально на відстанні 40-45 см.

До обрешітки фартух кріпиться саморізами або "рідкими цв'яхами". Такий спосіб кріплення більш трудомісткий, але дозволить досить легко замінити або демонтувати панель при необхідності.

Відмінності

За рахунок того, що новий матеріал має більш високу щільність, підвищується і його міцність, завдяки чому навіть тонка панель ХДФ здивує своєю надійністю, порівняно з більш товстим листом МДФ.

Для прикладу - міцний лист МДФ буде мати товщину 10 мм., а панель ХДФ - 6 мм. Така характеристика дозволяє кріпити панелі навіть на маленькій кухні - вони не будуть здаватися громіздкими, товстими і звичайно зекономлять простір робочої зони. Якщо порівнювати ХДФ і ДВП, тут можна відмітити одну головну перевагу нового матеріалу - це екологічна чистота і безпека. В склад панелі немає шкідливих речовин, адже вони виготовляються "природнім" чином - просто подрібнюється і пресується деревина. Фартухи із ХДФ не обробляються хімічними препаратами тому не виділяють шкідливі для людини речовини.

Виготовлення

Виготовляють листи ХДФ із деревини санітарної вирубки. Якщо точніше, із відходів деревообробляючої промисловості. Коли потрібно зберегти здорові насадження , старі дерева вирубують і віддають на переробку. Із таких порід і роблятьплити ХДФ. Спочатку деревину висушують, потім подрібнюють. Далі починається процес створення виробу. З допомогою високого тиску і максимальних температур деревні волокна пресуються. Так вони набувають форму і необхідну товщину.

Підписуйтеся на нашу email-розсилку

Напишіть вашу електронну адресу і першими дізнайтеся про наші новинки.