097-077-38-75 Маріна
ua@sklu.net
Доставка 1-5 днів

Про нас

ТОВ "Албіко-груп" - лідер продажів високоглянцевих панелей з ХДФ у Білорусії.

На ринку наша компанія працює з 2014 року, зарекомендувала себе як професійний і надійний постачальник матеріалів для виробництва корпусних меблів. Постійно розширюючи і оновлюючи асортимент товарів, ТОВ "Албико-груп" забезпечує своїх клієнтів тільки якісною продукцією нового покоління. Проводячи дослідження потреб виробників меблів і враховуючи сучасні тенденції меблевої індустрії, компанія постійно пропонує клієнтам нові декори, що дозволяють зберігати їм лідерство на ринку.

Міжнародному конкурсі "Кращі меблі Білорусії-2014" ТОВ "Албико-груп" було удостоєно диплому за впровадження нових технологій у виробництво корпусних меблів в номінації "Меблеві технології".

Ми гордимося, що компанію високо цінують як ділового партнера, адже наш успіх безпосередньо залежить від досягнень наших клієнтів. Сьогодні ми упевнено дивимося в майбутнє і раді, що приносимо стабільність до роботи наших партнерів.

У кожній точці Білорусії високоглянцеві панелі від ТОP Албіко-груп - кращий вибір для усіх, хто займається виробництвом корпусних меблів.

Купити зараз

Підписуйтеся на нашу email-розсилку

Напишіть вашу електронну адресу і першими дізнайтеся про наші новинки.
0 Кількість задоволених клієнтів
0 Роки надійної роботи
0 Кількість ділових партнерів
0 Участий На міжнародному виставках

Безкоштовна доставка

при замовленні від 5 шт

Надійне пакування

в картон

Висока якість

дешевше скла

Готівковий та

Безготівковий розрахунок